Fundacja Zero Barier - jesteśmy dla niepełnosprawnych - szkolenia, język migowy, przewodnik dla niepełnosprawnych, projekty specjalne

Czcionka A A+ A++
Kontrast A A A
Dodaj do ulubionych Powitanie dla niesłyszących

Szkolenia

Pierwszy kontak - język migowy bez ograniczeń

Szkolenie „Zero Barier – pierwszy kontakt” adresowane jest do firm i instytucji, których klientami
są lub mogą być osoby niesłyszące lub niedosłyszące. Uczestnicy szkolenia otrzymują profesjonalne materiały szkoleniowe. Kursy odbywają się na terenie całego kraju. Dzięki wykładowcom z wieloletnią praktyką gwarantujemy szkolenia na najwyższym poziomie oraz kameralną i twórczą atmosferę.
Dla zainteresowanych podmiotów istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia pokazowego.

Język migowy dla instytucji (szkolenia otwarte oraz zamknięte)

Dedykowane specjalistyczne szkolenia języka migowego Zero Barier skierowane są w szczególności do urzędów administracji publicznej, służb medycznych, policji, straży pożarnej, które zgodnie z ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się mają obowiązek udostępnienia petentom usługi pozwalającej na komunikowanie się w języku migowym. Oferta dotyczy również pozostałych firm i instytucji, których klientami są lub mogą być osoby niesłyszące lub niedosłyszące.

Język migowy dla rodzin głuchoniemych i ich opiekunów

Szkolenia języka migowego  dla rodzin osób głuchoniemych i ich opiekunów mają na celu udrożnienie lub polepszenie komunikacji z niepełnosprawnym. Prowadzone są w cyklu szkoleń otwartych i uwzględniają specyfikę wynikającą z codziennego obcowania z osobą słabo słyszącą lub niesłyszącą.Szkolenia mogą być dofinansowywane max w 90 procentach.

projektowanie stron Warszawa Netgraf.pl - projektowanie stron Warszawa