Fundacja Zero Barier - jesteśmy dla niepełnosprawnych - szkolenia, język migowy, przewodnik dla niepełnosprawnych, projekty specjalne

Czcionka A A+ A++
Kontrast A A A
Dodaj do ulubionych Powitanie dla niesłyszących

Przewodnik turystyczny

Zdjęcie przedstawia okładkę przewodnika turystycznego Zero Barier Polska Bez Ograniczeń

Fundacja Zero Barier jest pomysłodawcą pierwszego ogólnopolskiego przewodnika turystycznego dla niepełnosprawnych wraz z portalem dla aktywnych. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Bezpłatny przewodnik jest już dostępny w wersji drukowanej. Równocześnie funkcjonuje portal internetowy poświęcony aktywizacji osób niepełnosprawnym, który promuje miejsca im przyjazne oraz zachęca do aktywnego wypoczynku.

 Jeśli znasz ciekawe miejsca turystyczne, kulturalne, wypoczynkowe przystosowane również
dla niepełnosprawnych, lubisz aktywnie wypoczywać, chciałbyś razem z nami współtworzyć portal dla ludzi aktywnych - zgłoś się do nas.

Wskaż nam ciekawe miejsca w kraju przystosowane dla osób niepełnosprawnych, te, w których byłeś i które polecasz. Napisz o takich miejscach, podaj ich nazwę, kontakt i adres strony www.

Poszukujemy: tras turystycznych, miejsc turystycznych, obiektów kulturalnych i muzealnych, hoteli, pensjonatów oraz innych noclegów, z których niepełnosprawni mogą korzystać swobodnie.

Dzięki Twojej pomocy osoby niepełnosprawne będą mogły aktywnie spędzać czas, poznawać piękno naszego kraju, doznawać obcowania z kulturą i wypoczywać w miejscach, przystosowanych również dla nich.

 Jeśli znasz takie miejsca, skontaktuj się z nami już dziś.
projektowanie stron Warszawa Netgraf.pl - projektowanie stron Warszawa