Fundacja Zero Barier - jesteśmy dla niepełnosprawnych - szkolenia, język migowy, przewodnik dla niepełnosprawnych, projekty specjalne

Czcionka A A+ A++
Kontrast A A A
Dodaj do ulubionych Powitanie dla niesłyszących

Aktualności

zdjęcie przedstawia potrawę podaną na głębokim talerzu z dodatkiem malin i zielonego liścia mięty

Projekt Aurelio Cooking z Fundacją Zero Barier.

Fundacja Zero Barier została koordynatorem międzynarodowego projektu Aurelio Cooking, którego celem jest  promocja zdrowego żywienia i stylu życia.

Muzea chcą być przystosowane dla niepełnosprawnych.

 13 marca br. w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie odbyła się pierwsza ogólnopolska konferencja „Zero barier - muzea dla niepełnosprawnych” organizowana przez Fundację Zero Barier, w ramach projektu „Zero Barier – Polska bez ograniczeń”. Konferencja skierowana była dla muzealników z całego kraju i poświęcona aktualnym problemom i praktycznym rozwiązaniom dot. przystosowywania muzeów dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

logo konferencji

Konferencja "Zero barier - muzea dla niepełnosprawnych".

 Zapraszamy muzealników na konferencję "Zero barier - muzea dla niepełnosprawnych".

Widok wagunu 3 pociągu Pendolino na stacji Warszawa Grochów podczs testów dla niepełnosprawnych.

Testujemy Pendolino dla niepełnosprawnych.

Z inicjatywy Fundacji Zero Barier, w ramach projektu „Zero barier – Polska bez ograniczeń”, 16 grudnia 2013 odbył się pierwszy test najnowszego nabytku spółki PKP Intercity – pociągu Pendolino - pod względem jego przystosowania dla osób niepełnosprawnych.
foto.Glinka-Agency.com

Integracja w Muzeum Powstania Warszawskiego

Fundacja Zero Barier rozpoczęła cykl spotkań, podczas których będzie zapraszać niepełnosprawnych do ciekawych miejsc turystycznych I kulturalnych otwartych na ich potrzeby.


Wsparcie osób ze stwardnieniem rozsianym na rynku pracy.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie pn. „Wsparcie osób ze stwardnieniem rozsianym, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi na rynku pracy”, którego nadrzędnym celem jest aktywizacja społeczna oraz zawodowa osób chorych na SM.

Twoje ciekawe miejsca dla niepełnosprawnych – wybierz je razem z nami

Jeśli znasz ciekawe miejsca turystyczne przystosowane również dla niepełnosprawnych, lubisz aktywnie wypoczywać, chciałbyś razem z nami współtworzyć portal dla ludzi aktywnych zgłoś się do nas.

Wygrałam walkę o marzenia - wywiad z Moniką Kuszyńską

Nie ma ambicji naprawiania świata, ale angażuje się w kampanie społeczne na rzecz osób niepełnosprawnych, bo to lepsze niż siedzenie z założonymi rękoma. Jest w niej niespożyta energia, która ujście znajduje na koncertach. Swoimi tekstami chce dawać przykład, że można się podnieść nawet z beznadziejnej sytuacji. Nam Monika Kuszyńska opowiada o swoim niełatwym powrocie na scenę.

projektowanie stron Warszawa Netgraf.pl - projektowanie stron Warszawa